Emin Güneş: Hey Kovboy! Bak Yine Kaybettin!...

Emin Güneş: Hey Kovboy! Bak Yine Kaybettin!...

Hürseda Haber yazarı Emin Güneş'in yazısını iktibas ediyoruz

15 Temmuzda silahla yapamadığını sandıkla yapacaktın, yapamadın.(*) F16’ların işe yaramadığı yerde FETÖ/PKK/PYD taşeronların hiç işe yaramadı.

Öyle bir nefret uyandırmışsın ki, propagandalarını sana düşmanlık üzerine kuranlar en ağır koşullarda dahi seçim kazanıyorlar.

Halkların sana olan kin ve nefreti büyüdükçe işbirlikçilerini birer birer kaybedecek, yenilip gebereceksin.!

İliklerine kadar sömürdüğün topraklarda sana karşı muhkem kaleler oluşuyor. 1979 da en muhkem kaleni kaybettin, kaybettiğin kale sana karşı direnişin burcuna dönüştü. Ümidim o ki, 2029’a kalmaz inşallah diğer kaleni de kansız, kazasız belasız kaybedersin!

Hükumetleri bir şekilde dize getirebiliyorsun ama halkları asla! Artık halklara rağmen hükumetler seninle açıktan işbirliğine gidemeyecek. “Ben de gizli işbirliğine giderim” diyorsan o da bir yere kadar!

En büyük silahın, hasımlarını birbirine düşürmekti. Şimdi fitne silahın geri tepmiş, fitne senin evinde, dostların birbirine düşmüş. Sandığa gömülme endişesi onları sandığı boykota götürüyor. Sana olan güvenlerinin boşa çıkması kin ve öfkesinde boğuluyorlar.

Sana daha önce söylemiştim sığır çobanı! Yeter artık!. Artık şeytan taşlanır gibi her görüldüğün yerde taşlanıyorsun, Defol!!!

“Ben arkanızdayım” dediklerine hep “sığır” muamelesi yaptın. Evet! Baktın, büyüttün, besledin ama sırası geldikçe ya sattın ya da kesip yedin. Şah gibi, Saddam gibi, Kaddafi ve daha niceleri gibi. Şimdi gözleri açılanlar birer birer senden uzaklaşıyorlar Bin Selman gibi!

“Sizi koruyacağım, yanınızdayım” dedin, ama tıpkı mal sahiplerinin mallarını koruması gibi “mal” muamelesi yaptın. Ya satıp parasını yedin ya da kesip etini!

Sen bu aptalların etiyle kanıyla semizledikçe, onlar kendilerini daha çok sana muhtaç hissettiler. Daha çok sana koştular, sana sığındılar senden yardım dilediler.

Sen onları yemledikçe onlar güçlendik zannediyorlardı. Oysa güçlenmiyor sadece semizliyorlardı.

Bu çirkin ahlakını çevrene de bulaştırdın. Azıcık semizleyenler zayıf olanlara “ben arkandayım” deyip onlara sürü muamelesi yaptılar. Onlar da kendilerince yeri zamanı gelince “arkandayım” dediklerini sattılar ya da yediler.

Ne ahlaksızsın sen kovboy!..

Ama bu böyle gitmeyecek. Arkasında olduklarını nasıl birer birer yediğin görüldükçe yalnızlaşacaksın!. Ukrayna gibi önce arkasından tekmeyi vurup ateşe atıyor, kızarıp kebap olunca yiyorsun öyle mi?! Bak bunu gören NATO’daki müttefiklerin sana artık mesafeli duruyorlar. Macaristan ve Türkiye gibi!

Senden zarar görmeyen ve şerrinden emin olanların, senin karşındakiler olduğu net olarak anlaşıldı.

Artık senin önündeki sığırlara mukabil karşında “aslanlar” var. Allah’ın (cc) Aslanının izinden giden Zülfikar sahipleri var.

Artık senin semizletip üstümüze saldığın sığırları “aslanlar” yiyecek. Ya sığırlarının peşini bırakırsın ya da peşine düşer, sen de aslanlara yem olursun. Sen bilirsin!

“Kelle avcılığı” yaptığın Kızılderililerin de hesabını vereceksin. Feci sona yaklaşıyorsun.

Beni kim nasıl mağlup edecek dersen onu kesin olarak biliyorum ve sana söyleyebilirim. “Şüphesiz ‘Allah taraftarları’ galiplerin ta kendileridir”.(Maide 56) Seni kuşkusuz Allah’ın taraftarları hezimete uğratacak. Hani askerlerinin başına çuval geçirenler var ya işte onlar!

Zaten Allah’ın taraftarı olmayanlar kuşkusuz senin yani şeytanın taraftarıdırlar.

Buna dudak bükebilir, inanmayabilirsin. Seleflerin Nemrut ve Firavun da öyle yapmışlardı. Ama acı sondan kurtulamadılar.

Ha! Bu nasıl olacak? Dersen vallahi bilmiyorum. “Göklerin ve yerin orduları Allah'ındır”.(Fetih 7)

Artık O (cc) taraftarlarına gökten mi yerden mi yardım gönderir ancak yakında gördüğümüzde anlayacağız. (Emin Güneş - Hürseda Haber)


*-Türkiye ile ilgili o sözleri 7 ay sonra gündem oldu... Hem hükümetten hem muhalefetten çok sert tepki (odatv4.com)