Kasım Süleymani İle Röportaj

Kasım Süleymani İle Röportaj

İran'ın elit askeri gücü Kudüs Ordusu'nun Komutanı Kasım Süleymani ile Gazze üzerine röportaj...

Lübnan Merkezli el Meyadin haber kanalına bir röportaj veren İran'ın elit Kudüs Tugayları Komutanı Kasım Süleymani'den çarpıcı açıklamalar geldi.

Kasım Süleymani, Gazze ve Filistin halkı için İran'ın desteğini yineleyerek uygun yer ve uygun zamanda misilleme sözü verdi.

Daha önce duyulmamış derecede net mesajlar veren Kasım Süleymani, Filistin direnişini övgüyle selamlarken, kimsenin direnişi silahsızlandıramayacağını belirterek, direnişi silahsızlandırmayı dileyenlerin umutlarıyla birlikte kendilerinin de gömüleceğini ifade etti.

Direnişe çağrıda bulunarak yüzbinlerce siyoniste cehennemin kapılarını açmalarını isteyen Kasım Süleymani, "Kudüs'ün özgürlüğü için şehid olmak her izzetli müslüman için bir onur ve görevdir" dedi.

Siyonist rejimin Gazze'ye yönelik insanlık dışı saldırılarına da vurgu yapan Komutan Kasım Süleymani, Gazze halkının cesaret ve izzetle tüm insanlığa direniş dersi verdiğini vurguladı.

Kasım Süleymani, Filistin davasına destek üzerine yaptığı açıklamada da, "Sadece iyi niyetli olanlar Gazze'ye destek verdiğini iddia eden taklit politikacıları ayırt edebilir" dedi.

Kasım Süleymani son olarak, siyonist saldırganlığa karşı Filistin direniş gruplarının birleşmesini isteyerek, "Nehirden Denize kadar tüm Filistin çok yakında özgürleşecektir" dedi.

Kaynak: Tevhidhaber.com

Kaynak:Haber Kaynağı