Antika Eşyalarınızı Değerlendirin

Antika Eşyalarınızı Değerlendirin

Antika, Antika Alım Satımı, Antika Ekspertizi, Antika Ürün ve Hizmetleri, Antika Eşya Alanlar ve Antikalar ile ilgili bilgi alabilirsiniz... Antikamazon-0542 304 43 40... Antika Nakit Alınır...

Türkiye'de en iyi online antika hizmeti sunan Antikamazon ile antikaya dair tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Antika hakkında bilmedikleriniz, antikalar ile ilgili bilgi almak ya da antika eşya temin edebilmek için zengin ürün seçenekleriyle hizmet sağlamaya devam eden firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin her bölgesine her nevi antika eşya alım satımı, antika ürün ve hizmetleri sağlayan firmamız 20 yıla yakın bir süredir Antika piyasasında oluşturmuş olduğu tecrübe ve güvenle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duyar.

Kalite standartlarını en üst seviyeye çıkarma ilkesi ile antika hizmetleri sağlayan firmamız yurtdışında da faaliyetlerine devam ederken, dünyanın birçok bölgesine yapmış olduğu ticari ziyaretlerde eşsiz güzellik ve tarihin sanatsal mükemmelliklerini sizin için Türkiye'ye getirerek evinizin dekorasyonu için taleplerinizi karşılıyor.

Ayrıca antika alımı kategorisinde deneyimli personelleriyle evinizde bulunan ya da ailenizden kalmış kıymetli eşyalarınızı da gerçek koleksiyonerler ve antika meraklılarına ulaştırma görevini üstlenen firmamız satmak istediğiniz her nevi ürünü piyasa fiyatlarının üzerinde nakit olarak en yüksek teklifle satın alıyor.

Antikacılar olarak siz değerli müşterilerimize direk hizmet vererek eserlerinizi ve kıymetli eşyalarınızın değerini de ücretsiz olarak ekspertiz yapıyoruz. Elinizdeki ürünlerinizi aracı kurumlara teslim ederek değerlerinin altında fiyatlara vermek istemiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz...

Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürlerimizi sunuyor ve taleplerinizi bekliyoruz.

Antika alanındaki başarımız yıllarca elde edilen tecrübelerden ve hizmet kalitemizden kaynaklanmaktadır.

0 (216) 337 07 17 numaralı telefondan bizi arayarak elinizdeki ürünlerin değerlendirilmesi konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerin fotoğraflarını 0542 304 43 40 numarasına Whatsapp üzerinden gönderip fiyat alabilirsiniz.

twitter / facebook / instagram

www.antikamazon.com

Antika Eşyamı Satmak İstiyorum... Antika Eşya Almak İstiyorum... diyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Tel: 0216-337-07-17 Whatsapp-GSM: 0542 304 43 40

Adres: Moda Caddesi Tellalzâde Sokak No: 23 A Kadıköy / İstanbul

El Yazması Kuran-ı Kerim, El Yazması Kuran-ı Kerim Alanlar, Altın İşlemeli Kuran-ı Kerim, Tezhipli Kuran, El Yazmaları ile ilgili bilgiler, El Yazması Kuran-ı Kerimler Nasıl Satılır, Eski Kitap Alan Sahaflar, El Yazması Kuran Satın Alanlar, El Yazması Kuran-ı Kerim değeri ne kadar, tüm bu sorular ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

19.yüzyıla kadar kitaplar elle yazılmıştır. Böylece Türk ve İslam aleminde bin yıldan fazla bir süre kitaplar elle yazılmış, yazısından süslemesine, kağıdından cildine kadar kitap bir sanat dalı olarak gelişmiştir.

El Yazması Kitapların çoğunun yazanı, süsleyeni ve ciltleyenleri ayrıdır. Böylece üç ayrı sanatkarın elinden çıkan kitapların kuşkusuz değerleri de artmış oluyor.

El Yazması Kuran Nasıl Satılır

El Yazması Kuran-ı Kerimlerin satışı ile ilgili herhangi bir yasal sıkıntı yoktur.Ailenizden size kalmış eserleri şirketimiz aracılığıyla gerçek değerlerine satabilirsiniz.

El Yazması Kuran Alan Yerler

Elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz el Yazması Kuran-ı Kerimleriniz için yetkili personelimizle iletişime geçebilirsiniz.

Elinizdeki eserin değer hizmetini ücretsiz sağlayan firmamız piyasa değerlerinin üstünde fiyatlarla Kuran-ı Kerimlerinizi nakit olarak satın alıyor.

El Yazması Kuran-ı Kerimleriniz için ön değerlendirme sonucunda Kitabın ketebesi, yıpranmamış ve sanatsal özelliğini koruyabilmiş olması fiyatlar konusunda artış sağlayacaktır.

Elinizdeki eserin değerini öğrenmek için fotoğrafları mail ya da Whatsapp yoluyla tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Eski Yazı Alanlar, Hat Yazı Alanlar, Hat Levha Alanlar, Antika Hat Yazı Alanlar, Eski Hat Yazı Alanlar, Hat Yazılar, Hat Levhalar, Antika Hat Yazılar ile ilgili bilgi alabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz... Hat bugün Arap harfleriyle yazılmış güzel el yazısı karşılığı olarak kullanılmaktadır. Hat; güzel yazi sanati olup, yazarlarina hattat denir: Kûfî, Sülüs, Nesih, Muhakkak, Reyhânî, Tevkî', Icâze, Ta'lik, Divânî, Celi, Rik'a, Ma'kili dâhil, bin kadar çesidi vardır

Gümüş Eşya kategorisinde, Tuğralı Gümüş, 800 Ayar Gümüş, 900 Ayar Gümüş, 925 Ayar Gümüş, Telkari Gümüş, Hurda Gümüş, Gümüş Eşya, Gümüş Kemer, Gümüş Takı, Gümüş Şamdan, Gümüş Aksesuar, Osmanlı Gümüş Eşyalar, Damgalı Gümüş, Avrupa Gümüşleri, İran Gümüşleri, Gümüş Çay Takımı, Gümüş Kahve Takımı, Gümüş Süt Takımı, Gümüş Tabak, Gümüş Çatal Bıçak Takımı, Gümüş Tepsi, Gümüş Sürahi, Gümüş Bardak, Gümüş Vazo, Gümüş Şamdan, Gümüş Gondol, Gümüş Jardinyer, Gümüş kaşıklık, Antika Gümüş ve her nevi gümüş eşya alıyoruz. Christofle Gümüş, Christofle Marka Gümüş Eşyalar, Antika Christofle marka Gümüş kaplama ürünler, Christofle Gümüş Alanlar, Christofle Damgalı eşya Alan Yerler sorgularına yanıt bulabileceğiniz sayfmıza hoşgeldiniz...

Gümüş Şamdan, Tutya Şamdan, Bronz Şamdan, Porselen Şamdan, Şamdan Çeşitleri, Şamdan Modelleri ile ilgili yetkili personelimizle iletişime geçiniz..

ESKİ ANTİKA TABLOLAR, Tablo Alanlar, Antika Tablo Alanlar, Tablo Alan Yerler, Antika Tablo Alım Satımı, Tablolar, Antika Tablo Eski Tablo Alanlar.

Sehpa, üzerine tepsi, vazo, çay, kahve fincanları, şerbetlik gibi eşyaların konulabildiği üç,dört ve altı ayaklı mobilyalar. Genellikle altı köşelidir. Abonoz, ceviz, şimşir gibi sert ağaçlardan yapılır. Sedef, Fildişi, kemik kakma olanları, altın ve gümüş tellerle süslenenleri vardır. Yüzeyi ve yan gövdeleri oyma desenlerle süslenen, üzerlerine çiçekli seramik tabla yerleştirilen örnekleri de görülür.

Antika Tablo Alım Satımı, Antika Tablo Alanlar, Antika Tablo Alan Yerler, İstanbul Antika Tablo Alanlar

Antika Porselen Tabak, Antika Porselen çay takımı, Antika Porselen süt takımı, Antika Porselen fincan, Antika Porselen Vazo, Antika Porselen Obje, Antika Porselen Karaf, Antika Herend Porselen, Antika Meissen Porselenler, Antika Porselen Jardinyer, Osmanlı Porselen objeler, Avrupa Porselen Objeler, Uzakdoğu Porselenler başta olmak üzere her çeşit Antika Porselenler değerinde peşin olarak alınır.

Osmanlı Ferman Alanlar, Antika Ferman Alanlar, Padişah Fermanı Alanlar, Eski Ferman Alanlar, Ferman Alanlar, Eski Ferman Satın Alanlar, Ferman Nedir, Ferman Nasıl Satılır sorgularına yanıt bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz...

Bohem Avize, Deko Avize, Murano Avize, İtalyan Avize, Fransız Avize, Arnevu Avize, Ampir Avize, Puar Avize, Amerikan Avize, Ahşap Avizeler başta olmak üzere her çeşit Antika Avizeler değerinde peşin olarak alınır.

Beşiktaş'ta Antika eşya alanlar olarak hizmet verdiğimiz mahalleler; • Abbasağa Antika Eşya Alanlar,
• Akatlar Antika Eşya Alanlar, • Arnavutköy Antika Eşya Alanlar, • Aslan Mahallesi Antika Eşya Alanlar, • Balmumcu Mahallesi Antika Eşya Alanlar, • Bebek'te Antika Eşya Alanlar, Cihannüma Antika Eşya Alanlar, Dikilitaş'ta Antika Eşya Alanlar, Etiler'de Antika Eşya Alanlar, Gayrettepe'de Antika Eşya Alanlar, Konaklar Mahallesi Antika Eşya Alanlar, Kuruçeşme Mahallesi Antika Eşya Alanlar, Kültür Mahallesi Antika Eşya Alanlar, Levazım Antika Eşya Alanlar, Levazım Mahallesi Antika Eşya Alanlar, Levent'te Antika Eşya Alanlar, Mecidiye Mahallesi Antika Eşya Alanlar, Muradiye Mahallesi Antika Eşya Alanlar, Nispetiye Mahallesi Antika Eşya Alanlar, Ortaköy'de Antika Eşya Alanlar, Sinanpaşa Mahallesi Antika Eşya Alanlar, Türkali Mahallesi Antika Eşya Alanlar, Ulus'ta Antika Eşya Alanlar, Vişnezade Mahallesi Antika Eşya Alanlar, Yıldız Mahallesi Antika Eşya Alanlar,

Beyoğlu Antika Eşya Alanlar Arapcami Antika Eşya Alanlar, Asmalımescit Antika Eşya Alanlar, Bedrettin Antika Eşya Alanlar, Bereketzade Antika Eşya Alanlar, Bostan Antika Eşya Alanlar, Bülbül Antika Eşya Alanlar, Camiikebir Antika Eşya Alanlar, Cihangir Antika Eşya Alanlar, Çatmamescit Antika Eşya Alanlar, Çukur Antika Eşya Alanlar, Emekyemez Antika Eşya Alanlar, Evliyaçelebi Antika Eşya Alanlar, Fetihtepe Antika Eşya Alanlar, Firuzağa Antika Eşya Alanlar, Gümüşsuyu Antika Eşya Alanlar, Hacıahmet Antika Eşya Alanlar, Hacımimi Antika Eşya Alanlar, Halıcıoğlu Antika Eşya Alanlar, Hüseyinağa Antika Eşya Alanlar, İstiklal(Hacıhüsrev) Antika Eşya Alanlar, Kadımehmetefendi Antika Eşya Alanlar, Kalyoncukulluğu Antika Eşya Alanlar, Kamerhatun Antika Eşya Alanlar, Kaptanpaşa Antika Eşya Alanlar, Katipmustafaçelebi Antika Eşya Alanlar, Keçecipiri Antika Eşya Alanlar, Kemankeşkaramustafapaşa Antika Eşya Alanlar, Kılıçalipaşa Antika Eşya Alanlar, Kocatepe Antika Eşya Alanlar, Kulaksız Antika Eşya Alanlar, Kuloğlu Antika Eşya Alanlar, Küçükpiyale Antika Eşya Alanlar, Müeyyedzade Antika Eşya Alanlar, Ömeravni Antika Eşya Alanlar, Örnektepe Antika Eşya Alanlar, Piripaşa Antika Eşya Alanlar, Piyalepaşa Antika Eşya Alanlar, Pürtelaşhasanefendi Antika Eşya Alanlar, Sururimehmetefendi Antika Eşya Alanlar, Sütlüce Antika Eşya Alanlar, Şahkulu Antika Eşya Alanlar, Şehitmuhtar Antika Eşya Alanlar, Tomtom Antika Eşya Alanlar, Yahyakahya Antika Eşya Alanlar, Yenişehir Antika Eşya Alanlar,

Siz de elinizde bulunan eskilerinizi değerlendirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Ürünlerinizi iletişim yoluyla tarafımıza göndermenizin ardından vereceğimiz fiyat üzerinden anlaşma sağlanınca sizi yormadan ayağınıza kadar gelerek ürünlerinizi teslim alıyoruz. Tüm antika ürünlerinizi, ipek halılarınızı, gümüşlerinizi, osmanlı eşyalarınızı, el yazma Kuran, hat yazılarınızı ve komple ev eşyalarınızı değerinde nakit olarak alıyoruz.

0 (216) 337 07 17 numaralı telefondan bizi arayarak elinizdeki ürünlerin değerlendirilmesi konusunda bilgi alabilirsiniz. Ürünlerin fotoğraflarını 0542 304 43 40 numarasına Whatsapp üzerinden gönderip fiyat alabilirsiniz.

Antika Eşyamı Satmak İstiyorum... Antika Eşya Almak İstiyorum... diyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp-GSM: 0542 304 43 40

Antika, Antika Alım Antika Ürün ve Hizmetleri, Antika Tamir ve Bakımı, Antika Ekspertiz hizmeti sağlayan Antikamazon sayfasına hoş geldiniz...

Antika üzerine her nevi hizmeti sağlayan firmamız antika eşya ürünleri, antika tamiri, antika alım satımının yanı sıra ekspertiz hizmeti ile sizi yormadan eşyalarınızı alıyor...

İstanbul Kadıköy'de bulunan antika mağazasında antika meraklılarının çokça uğradığı Antikamazon yurtdışında Almanya, Amerika, İtalya, Hindistan, Fransa başta olmak üzere 50'yi aşkın bölgeye yapmış olduğu ticari ziyaretlerde edinmiş olduğu ürünleri ve müzayedelerden topladığı değerli eşyaları siz değerli müşterilerimizin ilgisine sunarken bir yandan da ekspertiz hizmeti ile elinizdeki antika eşya ürünlerinizi değerlendirmeniz için size yardımcı oluyor. (Türkiye'nin her bölgesine ekspertiz hizmetimiz vardır)

Antika alanındaki başarımız yıllarca elde edilen tecrübelerden ve hizmet kalitemizden kaynaklanmaktadır. Her nevi antika eşya ve gümüş eşyalarınızı değerlendirmek için yapmanız gereken tek şey Antikamazon ile iletişime geçip ürünlerinizin resimlerini tarafımıza ulaştırmanız. Daha fazla bilgi için deneyimli personelimizle iletişime geçiniz

0216-337-07-17 Whatsapp-GSM: 0542 304 43 40

Adres: Moda Caddesi Tellalzâde Sokak No: 23 A Kadıköy / İstanbul

Antika ve Gümüş Alanlar olarak tarihsel güzelliğe sahip değerlerin korunması gerekliliğine inanır, bu tur değerleri antika meraklılarıyla buluşturmak için çalışmaktayız. Seramik, antika mobilya, tablolar, çiniler, mücevherat, antika halı, resim, hat yazı, el yazması Kuran, plak ve her nevi eski eşya alım satımıyla ilgilenmekle beraber objelerin onarımını da sağlıyoruz. Ayrıca antika eşyalar için ücretsiz değerlendirme hizmeti sağlıyoruz.

Antika ürün stokumuz zengin çeşitlerimizle oluşmakla beraber sanat eserlerini de (tablolar, heykeller vb.) içermektedir. Mağazamızdaki antikalar siz değerli müşterilerimizin ilgisine sunulurken, stoklarımızda çeşitliliğimizi yansıtan ve yüksek kaliteli ürünlerimiz sergilenmektedir. Firmamız, antika eşyalar, çerçeveler, aynalar, sandalyeler, tablolar ,resimler, el dokuma halılar, gümüş eşyalar, Osmanlı objeler, el yazmalar ve daha fazlası gibi çok geniş seçme sansı sağlamaktadır.

Antika eşya, kısaca maddi değeri olan eski eserlere verilen isimdir. Antika eşya olarak kategorize edilen ve en çok talep gören ürünlerin bazıları şunlardır;

Antika Mobilya, Antika Tablo, El Yazması Kuran, Hat Yazı, Hilye-i Şerif, Antika Aksesuar, Antika Halı, Antika Porselen, Antika Avize, Eski Gümüş, Antika Hurda Gümüş, Antika Sevr Porselen, Sırmalı Örtüler, Antika Şamdanlar, Antika Biblo, Antika Mangal, Antika Figür, Heykel, Madalya, Nişan, Rozet, fermanlar, Osmanlı Eşyalar, Antika Kütahya Objeler, Antika Kılıç, Antika Bohem, Antika Tuğralı Gümüş, Antika Avize, Tespih, Eski Osmanlı Tablolar, Antika abajur, Antika vazo, Antika Maisen, Antika Sıtzendrorf, Antika Pulat Tepsi, Mavi beyaz porselenler, Antika Yıldız porselenler, Osmanlı Kılıç, Kama, Osmanlı Yatağan Kılıç,Yaldızlı Koltuk Takımı Dore Sehpa, Dore Koltuk, Ampir Mobilya, İtalyan kapitemonte, yaldızlı paravan vb. eşyalar.