İstihbaratçı Paşa'nın Şok Ses Kaydı

İstihbaratçı Paşa'nın Şok Ses Kaydı

dailymotion.com'a Genelkurmay istihbarata karşı koyma başkanı'na ait olduğu iddia edilen bir ses kaydı düştü. Ses kaydında Ergenekon'la ilgili çarpıcı itiraflar var..

 

Video paylaşım sitesi dailymotion.com'a Genelkurmay İstihbarata karşı koyma başkanı M. Mutlu'ya ait olduğu iddia edilen şok bir ses kaydı düştü.

Sözkonusu ses kaydında Tümg. Mutlu olduğu iddia edilen kişi Ergenekon soruşturmalarıyla ilgili itiraflarda bulunuyor.

İşte o ses kaydından bazı bölümler;

"BU KADAR BELGE NEDEN ERUYGUR'DA, TOLON'DA VARDA BENDE YOK
O BELGELERİ BAŞKALARI KOYMUŞ DİYORSUNUZ E KARDEŞİM TELEFON GÖRÜŞMELERİNİDE Mİ BAŞKALARI YAPTI."

"YAŞAR BÜYÜKANIT'IN BELGELERİNİ BİLGİSAYARINDA SAKLAMIŞ, SALAK!!!"

2. BAŞKAN HİÇ BİR ŞEYDEN ANLAMAYAN BİRİSİ, BEŞ PARA ETMEZ

DENİZCİLER POYRAZKÖYDE MÜHİMMATI YAZIMA RAĞMEN KALDIRMADI, EKSİĞİMİZ YOK DİYE BİZE YAZI BİLE GÖNDERDİLER, SONRADA BENİ SUÇLAMAYA KALKTILAR

İşte dailymotion.com'da yayınlanan o ses kaydı

 Kaynak: https://www.dailymotion.com/video/xjlu8z_gnkur-ysth-karyi-koyma-ykk-baykani-tumg-m-mutlu-arikan-dan-ergenekon-ytyraflari-1_people

 

GNKUR. İSTH. KARŞI KOYMA (İKK) BAŞKANI TÜMG. M.MUTLU ARIKAN'DAN  ERGENEKON İTİRAFLARI 1

KARAKUVVETLERİ İSTİHBARATA KARŞI KOYMA (İKK) BAŞKANI M.MUTLU ARIKAN: BU KADAR BELGE NEDEN ERUYGUR'DA, TOLON'DA VARDA BENDE YOK

2. İDDİANAMENİN EKLERİ HANGİ KLASÖRDE NE VAR İÇİNDE NE VAR, HEPSİNİ ŞİMDİ ŞEY YAPIYORUZ. BÜYÜK ORANDA YANİ BİZİM BİLMEDİĞİMİZ HİÇBİRŞEY YOK İÇERİSİNDE. İDDİANAMENİN İÇERİSİNDE GEÇENLERİ ZATEN EK OLARAK KOYMUŞ.

BU KADAR DOKÜMAN, BU KADAR ŞEY BİLGİ BELGE NEDEN TOPLANIR DA NE BİLEYİM İŞTE ŞENER ERUYGURUN BİLGİSAYARINDAN ÇIKAR. NE İŞİ VAR? NİYE HURŞİT TOLONUN BİLGİSAYARINDA DURUR BUNLAR. NİYE YANİ? NİYE BENDE YOK DA ONDA VAR.

O BELGELERİ BAŞKALARI KOYMUŞ DİYORSUNUZ E KARDEŞİM TELEFON GÖRÜŞMELERİNİDE Mİ BAŞKALARI YAPTI.

 YANİ, YAŞAR BÜYÜKANITLA İLGİLİ TOPLAMIŞ BİR SÜRÜ HASTANE EVRAKLARINI, HA BİR DE ŞU VAR TABİİ, BUNLAR BİZE AİT DEĞİL. BAŞKALARI KOYMUŞ. EE KARDEŞİM SANA AİT DEĞİL BAŞKALARI KOYMUŞ DA BİR DE TELEFON GÖRÜŞMELERİN VAR SENİN. ONLARI DA MI BAŞKALARI YAPTI. SENİN HİÇ GÖRÜŞMEMEN GEREKEN İNSANLARLA DA GÖRÜŞMÜŞSÜN YANİ.

HABERAL, ERUYGUR VE TOLONU  KULLANMIŞ. KENT OTELDE YEMEK YEMEĞİ BİZ BİLMİYORMUYUZ

BEN ONU SÖYLÜYORUM. VALLAHİ DE BİLLAHİ DE BUNLAR SAF. VE BUNLARI HEP KANDIRMIŞ SİVİLLER. SAF BUNLAR YANİ KANDIRMIŞ DERKEN, KENDİ AMAÇLARI DOĞRULTUSUNDA KULLANMIŞLAR. YANİ ŞİMDİ BİZ ASOSYAL İNSANLAR MIYIZ? BİZ BİLMİYOR MUYUZ BİR KENT OTELE GİDİP BİLMEM NE YAPIP YEMEK YEMEYİ VEYA BİLMEM NEREYE GİDİP BİLMEM KİMLE BERABER OTURMAYI?

YAŞAR BÜYÜKANIT'IN BELGELERİNİ BİLGİSAYARINDA SAKLAMIŞ, SALAK!!!

YAŞAR BÜYÜKANITLA İLGİLİ NE KADAR HASTANEYE GİTMİŞSE, BÜTÜN HASTANE KAYITLARI NE KADAR İŞTE İLAÇ ALMIŞSA,  O İLAÇLAR TEK TEK GÜN GÜN KAYITLAR TUTMUŞLAR. HURŞİT TOLONDAN ÇIKIYOR BUNLAR. İFADESİNİ OKUYORUM. İFADESİNDE SORUYORLAR PEKİ BU BELGELERİ NİÇİN TOPLADINIZ? NEYDİ AMACINIZ. EMİR SUBAYIM FİLAN ŞEY YAPMIŞTIR DİYOR. EĞER BANA BİR YERDEN E-MAİLLE FİLAN GELMİŞSE O DA BİLGİSAYARIMI DÜZENLEMİŞTİR DİYOR.

YAŞAR BÜYÜKANITIN BALDIZI KOCASINI ÖLDÜRMÜŞ VE BÜTÜN BU ADLİ İŞLEMLER,  ŞEYDE. İNSANLARIN BİLGİSAYARLARINDA. YAŞAR BÜYÜKANITIN EŞİ KİMİNLE SAMİMİYMİŞ. SALAK NE GEREK VAR.

GİZLİLİK GEREKÇESİ İLE BAZI ERGENEKON BELGELERİNİ İDDİANAME EKLERİNDEN ÇIKARTTIK. DAHA NELER VAR NELER

BAK İDDİANAMENİN EKLERİNE BİR SÜRÜ TUTANAK VARDIR ORDA BUNLARIN YAYINLANMASI UYGUN DEĞİLDİR, BUNLARIN YAYINLANMASI UYGUN DEĞİLDİR DİYE BİZ YAZMIŞIZ. O DA ONLARI TUTANAĞA GEÇİRMİŞ VE DOLAYISIYLA ONLARI KOYMAMIŞ ORAYA.  DAHA NELER VAR DA.

ŞEY İŞTE ÖNCEDEN, İŞTE BİZE GÖNDERİLDİ BUNLARIN İÇİNDE ASKERİ BİLGİ VARMI,  YAYINLANMASINA YÖNELİK SAKINCALI OLDUĞU BİLGİ BELGE VAR MI DİYE. BİZ ONLARIN HEPSİNİ İNCELEDİK. DAHA İDDİANAME ORTAYA ÇIKMADAN ÖNCE GÖNDERDİK ONLARI. BUNLARI KESİNLİKLE İŞTE DEVLETİN GİZLİLİĞİ İLE İLGİLİDİR. YAYINLANMASI SAKINCALIDIR DİYE. DAHA ONLAR FALAN GİRMİŞ DEĞİL YANİ İDDİANAMENİN EKLERİNE.

2. BAŞKAN HİÇ BİR ŞEYDEN ANLAMAYAN BİRİSİ, BEŞ PARA ETMEZ

BİZİM İKİNCİ BAŞKAN BEŞ PARA ETMEZ. HİÇBİRŞEYDEN ANLAMAYAN. YANİ BANA GÖRE HİÇ. KISMET İŞTE BİRİSİ BİRİNCİ SIRADA TERFİ ETTİ. BİRİSİ İKİNCİ SIRADA. BİRİNCİ SIRADAKİ TERFİ EDEMEDİ, İKİNCİ SIRADAKİ  ETTİ.

DENİZCİLER POYRAZKÖYDE MÜHİMMATI  YAZIMA RAĞMEN KALDIRMADI, EKSİĞİMİZ YOK DİYE BİZE YAZI BİLE GÖNDERDİLER, SONRADA BENİ SUÇLAMAYA KALKTILAR

DAHA ÖNCEDEN BUNLARA MÜDAHİLDİK, ONLARA DİKKAT EDİN, ŞUNLARI YAPIN, BAK ŞURDA SİLAH VAR, BAK BURDA MÜHİMMAT VARDI. BANA CEVAPLAR GELDİ, İŞTE HİÇ BİR SİLAHIMIZ EKSİK DEĞİLDİR, HİÇ BİR MÜHİMMATIMIZ EKSİK DEĞİLDİR. ŞAK DİYE ÖNLERİNE KOYDUM. BUYRUN DEDİM, BEN GÖNDERMİŞİM, KARŞILIĞINDA BANA CEVAP GELMİŞ. HERŞEYİMİZ TAMAM. BİR SIKINTIMIZ YOK DİYE.

MUSTAFA DÖNMEZ PEZEVENGİNE HERŞEYİ PARA İÇİN YAPTIM DEDİRTEMEDİK, İŞİN İÇİNDE SİLAH OLUNCA ERGENEKON TERÖR KAPSAMINA YARGILANMAYA BAŞLADI

YANİ ŞEY,  MUSTAFA DÖNMEZ FALAN VAR, ADAM KİLİT. KONUŞMUYOR. ULAN PEZEVENK SÖYLE DEKİ, BEN BUNU İŞTE TİCARİ MAKSATLA YAPTIM, MENFAAT PARA, SİLAH SATACAKTIM, ONU SATACAKTIM, BUNU SATACAKTIM, SÖYLE, ONUDA SÖYLEMİYOR.

TABİİ, BÜTÜN BU OLAYLARIN İÇERİSİNDE, ERGENEKONA TERÖR ÖRGÜTÜ DİYEBİLMELERİ İÇİN OLAYIN İÇİNDE ŞİDDET VE CEBİR OLMASI LAZIM, BİR FAALİYET OLMASI LAZIM, BUGÜNE KADAR BUNLARI BULAMIYORLARDI, AMA SON İKİ ÜÇ DALGADA, BU MUSTAFA DÖNMEZLER ÇIKTI.

aktifhaber