Abdurrahman Dilipak

Abdurrahman Dilipak

Ergenekon’un resulü, şeyhi, partisi, fahişesi...

Kendini “Resul” ilan eden Evrenesoğlu"nun Ergenekon"la ilgisi ne? Refah dinin mensupları için Hidayet Rehberi yazan Ömer Öngüt Hoca kimin nesi?. “Hakikat” ne?

Bağımsız Türkiye Partisi"nin Genel Başkanı Prof. Dr. Dr. Haydar Baş"ın sponsoru kim?
Peki Sıvaslı Abdullatif Şener"e kim yol verdi, masraflarını kim/kimler karşılıyor?. Gerçekten DP ile ANAP"ı birleştirip ardından Abdullatif Şener"in AK Parti tabanından ve grubundan devşireceği isimlerle ittifak yapmak için bu parti bir Truva atı görevi mi yapacak?
Zekeriya Beyaz ya da Yaşar Nuri ne yapmak istiyordu?
Sisi ve Kalkancı, Tuncay Güney"in müritliği ve cevabını arayan daha bir sürü soru..
Gerçekten Veli Küçük iddia edildiği gibi Ermeni mi? Ermeni olup olmaması önemli değil de, “Ulusalcılık” bunun neresinde?.
İşe bakar mısınız, TSK içinde bir birim, daha iki ay önce AK Parti ile Fethullah Gülen hareketinin nasıl tasfiye edileceği ile ilgili bir andıç hazırlıyor..
Artık Şener Eruygur gibi, Askeri İstihbarat"ın başı Levent Ersöz"ün de “Ergenekon hastası” olarak orada tutulduklarını biliyoruz.. Maşallah asker eşleri de amma cesur ve konuşkan.. Kocaları gibi.. Her şeyi de biliyorlar.. GATA, bu iddialar doğru ise, suçlulara yardım ve yataklık eden bir kurum durumuna düşecek.. Genelkurmay bu iddiaların gerçekliğini soruşturmak yerine, bu iddiaya mesnet teşkil eden kayıtların nasıl, kimler tarafından sızdırıldığını ve bunları kimlerin yayınladığını soruşturmayı daha öncelikli bir konu gibi görüyor..
Konunun hangi boyutunu tartışalım?. Böyle bir belgenin kimler tarafından, niçin ve nasıl hazırlandığını mı, bu belgenin nasıl sızdırıldığını mı, bu konuda getirilen yayın yasağını mı?
TSK ve GATA, BÇG evi gibi.. Bu nasıl bir istihbarat ve güvenlik diyeceğim ama, öte yandan da iyi ki bunlar duyuluyor da, kapalı kapıların arkasında dönen dolapları öğreniyoruz diyeceği geliyor insanın..
Kendi halkına karşı komplo üreten bir “Milli” kuruluş olabilir mi? Cinayet planları yapan, “hakimleri yola getirmek için lojmanlarına bomba attıran” paşalardan söz ediyoruz..
Kendi halkına bunları reva görenler, nasıl barışı korurlar ki! Allah korusun, bunların elinde Türkiye darbeden daha vahim şartlara mahkum olabilirdi.
NATO tatbikatı için İtalya"ya giden gemide uyuşturucu kaçırılmasından söz ediyoruz.. Sağdan soldan top mermileri, roketler, el bombaları çıkıyor..
Sahte şeyhler, tarikatlar, Truva atı gibi partiler..
Apo"nun devlet memuru olduğu iddia ediliyor.. Tavşana kaç, tazıya tut diyen bir düzen..
Kur"an, bayrak ve silah üzerine yemin ettirenler, sonra gidip kilisede tören düzenliyorlar.. Çıkıp İslam"ı “irtica”, Müslümanları “mürteci” olarak tanımlayıp komplolar planlıyorlar..
Daha bunlar deşifre olanları. Yoksa hâlâ Cuma günü Müslümanlara zikir dersi verip, Cumartesi havrada ayin yöneten “haham”lar var.. Kızılı da var, moru da, karası da var, yeşili de bunların..
Bizi birbirimize kırdırıyorlar ve sonra da bizim kanlarımız ve gözyaşlarımız üzerinden kendilerine iktidar ve servet üretiyorlar.. Devrimci “yoldaş”ları, Mason “birader”leri, Müslüman “kardeş”leri, Alevi “can”ları, Sünni “ihvan”ları, milliyetçi “Ülküdaş”ları hepsi var..
Kadrolarında “Resul” de var, “Mehdi” de! “Şeyh” de var, “fahişe” de.. Müftüsü de vardır, vaizi de, hocası da.. Politikacısı da var, doktoru da, sanatçısı da, profesörü de.. Şairi de var, yazarı, sanatçısı da.. Her yerde varlar, hem de çok fazla.. Kuşkusuz herkesten şüphelenmemek gerek ama aramızda binlerce “Lawrence”ın dolaştığını da unutmayalım...
Kurşun atan da onlardan, yiyen de.. Sıvas"ın arkasında da onlar var, Başbağlar"ın arkasında da.. Bizim ılımlıların da içinde varlar, radikallerin de, reformistlerin de.. Laiki de var, şeriatçısı da.. Kim kimdir anlamak için ihtiyad, feraset ve aklı selim gerek.. Tecrübe gerek.. Yoksa size dostunuzu düşman belletirler.. Çünkü profesyonel, kripto şahıslar, her şeyi ile tam istediğiniz gibidir.. Mesela profesyonel Mehdi, bildiğiniz bütün özellikleri ile “tam sizin beklediğiniz” gibi olacak.. Hatta fosforlu elbisesi ile gittiği yere nur saçabilir, aman dikkat!
Sakın aklınızı kiraya vermeyin, söylentilere kanmayın. Dedikodu, iftira ve gıybetten sakının, fasıklar size bir haber getirdiklerinde ihtiyad edin!. Fitne zamanıdır. Şu duayı sıkça yapın: “Rabbim bize hakkı hak, batılı batıl göster ve hakda toplanmayı nasib et” (Amin)
TSK belgesinde Alevi düşmanlığının tahrik edilmesine dikkat. Profesyonel Mehdi, Şia düşmanı olacak. Hani Mehdi"yi en çok Şia bekliyor ya! Müslümanlar arasında Şii-Sünni kavgası için Mehdi konusunu kullanmak istiyorlar..
Benden bu kadar.
Selam ve dua ile..

Bu yazı toplam 4194 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.