Ekran'da Zileli Gerginliği-VİDEO

Ekran'da Zileli Gerginliği-VİDEO

Mehmet Baransu ile Ümit Zileli canlı yayında birbirine girdi. Hakaretlerin havada uçuştuğu tartışma izleyenleri hayretler içinde bıraktı...

Kanaltürk'te yayınlanan Ters Cephe'de Mehmet Baransu depremi yaşandı. Cumhuriyet yazarı Ümit Zileli'nin suçlamaları üzerine programa bağlanan Taraf muhabiri ile Zileli arasındaki hakaretler izleyenleri hayretler içinde bıraktı.

Ümit Zileli, programın başlarında Baransu'nun 8 haberinden 5'nin yalan olduğunu, bu yalan haberler üzerinde bir kitap yazmayı düşündüğünü söyledi. Programın sonlarında yayına telefonla bağlanan Mehmet Baransu, Zileli'ye sert tepki gösterirken yalan haber yapmadığını söyledi.

Hayli sinirli olduğu gözlenen Baransu yer yer Zileli için ağır ifadeler kullandı. Uzun uzun yaptığı haberleri ve hepsinin doğrulandığını anlatan Baransu sözünü bitirince araya giren Zileli açtı ağzını yumdu gözünü.

HAKARETLER YAĞDIRDI

Canlı yayında defalarca hakaretler savuran Zileli kontrolü kaybedince moderatör araya girmeye çalıştı. Baransu'nun telefonu kapatmasıyla durulan polemik mahkemede bitecek gibi gözüküyor.

SAHTEKARIN ALÇAK BİR ADAMSIN

İşte izleyenleri hayretler içinde bırakan o hakaretler:

Ümit Zileli: Senin üzerindeki günahlar bir gün seni batıracak. Sen alçak bir adamsın, aşşağılık bir adamsın. Sahtekarın tekisin. Telefonla olmaz bu iş gelsin buraya karşıma konuş. Telefonda böyle papağan gibi konuşmakla olmaz.

Mehmet Baransu: Biraz okuyacaksınız, çalışacaksınız, spot okumayacaksınız iddianamelerin hepsini okuyarak konuşacaksınız...

SAHTEKARSIN...

Ümit Zileli: Sen inanılmaz bir sahtekarsın... Sen neden bu tekzibe cevap vermedin?

Mehmet Baransu: Ben tatildeyim ve iki kitap üzerinde çalışıyorum...

Ümit Zileli: Kitap daha önemli değil mi?

Mehmet Baransu: Cahilsin kardeşim...

UTANMAZ ADAM

Ümit Zileli: Alçak, şerefsiz, utanmaz adam...

Mehmet Baransu: Ben gazeteciyim, senin gibi karagahın yalakalığını yapmam...

Ümit Zileli: Senin kimlerin yalakası olduğunu çok iyi biliyoruz. Türkiye tarihinin en aşşağılık gazetecisisin sen...İşte o anlar:gazeteciler.com