Ekran'da Erdoğan Kavgası-VİDEO

Ekran'da Erdoğan Kavgası-VİDEO

AK Partili Aktay ile CHP'li Mengü karşı karşıya geldi, ekranda Erdoğan kavgası yaşandı...

CHP'li Şahin Mengü ile AK Partili Prof. Dr. Yasin Aktay, Habertürk'te karşı karşıya geldi, kıyamet koptu. Mengü, Aktay'ın Erdoğan'a dokunur ve zulmederseniz, karşınızda halk öfkesini bulursunuz sözlerine tepki gösterince stüdyoda gergin anlar yaşandı. Bu tür sözlerin tehdit içerdiğini iddia eden Mengü'ye Aktay'ın cevabı ise sert oldu.

AK Parti MYK Üyesi Prof. Dr. Yasin Aktay ile CHP'li Şahin Mengü, Habertürk'te Türkiye'nin Nabzı'nda karşı karşıya geldi. Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu da dahil gündemin değerlendirildiği programda Aktay, Erdoğan'ın Türkiye'nin ortak değeri olduğunu söyledi. Türkiye'de Başbakan'a dokunanın halkın öfkesiyle karşılaşacağını ifade eden Aktay'ın CHP'ye yönelik sözleri ise tartışma yarattı.

MENGÜ: ERDOĞAN'A DOKUNAN CEZAEVİNE GİDİYOR

Halkın öfkesinden daha çok Erdoğan'a dokunanın cezaevine gittiğini söyleyen Mengü, Aktay'ın sözlerine tepki gösterdi. Aktay'ın akademisyen kimliğine yakışır bir üslup takınmasını isteyen Mengü, CHP'nin darbelerle ilişkilendirilmesine ise sert tepki gösterdi. İkilinin arasındaki diyalog stüdyoda tansiyonun yükselmesine neden oldu.

İşte taraflar arasındaki o sert tartışma;


;