Mehmet GÖKTAŞ

Mehmet GÖKTAŞ

Bizim refahımız uğruna Gazze’nin Refah’ını sattık!

Maalesef biz kendi refahımız uğruna Gazzeli Müslümanların Refah’ını satmış durumdayız. Bizim refahımıza bir halel gelmesin, müreffeh yaşantımız kesintiye uğramasın diye Gazze’nin Refah’ının binlerce Müslümana mezar olmasını kabullenmiş durumdayız.

Evet, bizim refahımızla Gazze’nin Refah’ı, ikisinin de adı refah, amma hiç de birbirine benzemiyorlar. Bizim refahımız nere Gazze’li Müslümanların Refah’ı nere!

Ne acıdır ki bizim refahımız Gazze’nin Refah’ını ölüme mahkum etmek üzere, bizim refahımız Gazze’nin Refah’ının katili olmak üzere!

Çünkü Gazze’nin imdat çığlıklarına kulaklarımızı tıkayan bizim refahımız, Gazze’ye gitmek isteyen ayaklarımıza pranga olan bu bizim kâfir refahımız, Gazze’ye uzanması gereken kollarımıza zincir olan, kelepçe olan bizim bu hain ve kahpe refahımızdır!

İyi düşünün, bizi oturduğumuz yere mıhlayan, yerimizden kıpırdatmayan alıştığımız şu refah içindeki yaşantımızdan başka bir şey midir?

Gazze’nin, Refah’ın yavrularının üzerine yağan şu mermiler ve bombalar bizim refahımız, bizim müreffeh yaşama hırsımızdır. Müreffeh yaşantılarımızın kırmızıçizgileri ise doyma bilmeyen pisboğazımız, konforundan taviz vermediğimiz şov yaşantı ve görüntülerimizdir. Kısacası Siyonizm’in cephaneliğini dolduran bizim refah tutkumuzdur.

Gazzeli yavruların Refah’ını kendi çocuklarımızın refahına, şımarık tüketimlerine kurban etmiş durumdayız!

İşadamlarımızın, üreticilerimizin, tüccarlarımızın azgın refahı Gazzeli bebeklerin zavallı Refah’ını bastırmış, sesini duyurmaz etmiştir!

Siyasilerimizin koltuk refahları Filistinli Müslümanların Refah’ının üzerini örtmüş, görülmez duyulmaz hale getirmiştir!

Bizim refahımız öylesine azgın ve baskın çıkmıştır ki Gazzeli Müslümanların Refah’ını bastırmış, susturmuş durumda.

Ne acıdır ki şu anda Refah, tarihin en vicdansız ve hunhar katliamlarından biriyle karşı karşıya.

Unutmayalım ki biz kendi hain refahımızı, müreffeh yaşama inadımızı halletmeden asla Gazze Refah’ının imdadına yetişemeyeceğiz!

Sevgili Gazzeliler, Allah bilir ya sizin Refah’ın sonu cennete çıkacak amma bizim bu refahımızın sonu korkarım başka yerlere çıkacak gibi.

Rabbim akıbetimizi hayreyleye!

Bu yazı toplam 151 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar