Şehid Kasım Süleymani'yi Unutmayacağız

Şehid Kasım Süleymani'yi Unutmayacağız

Şehadetinin 2. Yıl dönümünde Kasım Süleymani çok geniş bir coğrafyada anma törenleri ile yad ediliyor . Biz deTevhid Haber ailesi olarak güne dair aşağıdaki mesajı yayınlıyoruz.

İmam Şafi r.a. şöyle demişti; “ Hakkı bulmak istiyorsan bâtılın oklarını takip et. “. Küresel Firavun ABD’nin İslâm coğrafyasında yaptığı bozgunculuk ve kan dökücülüğü bilinen bir gerçekken ne acıdır ki ABD’nin okları ile şehid edilmiş nice Kasım Süleymaniler’in kanları basiretsiz ve ferasetsiz mezheb taasubiyetine ayrıca kurban edilmiştir. Bu dram öyle bir dram komediye dönüşmüştür ki Filistin davasına sahip çıktığını iddia eden Filistin’e uzak kafalar HAMAS, İslâmi Cihad gibi mücadele erleri Kasım Süleymaniye’ye “ Kudüs Şehidi” nişanı verirken Filistin’de sahada mücadele veren yiğitlerden daha iyi biliyorlarmışçasına bâtılın oklarını parlatmaktalar.

Kasım Süleymani’nin 3 Ocak 2021 yılının gecesinde şehid edildiğinde Amerikan sunniliğine ve İngiliz Şiiliğine hizmet eden yöresel işbirlikçiler ne hikmetse(!) o gece yıldırım hızı ile sosyal medyada kinlerini kusarak ABD zalimini dolaylı yoldan tebrik etmişlerdir. Bizler Şehid Süleymani’yi unutmadığımız gibi bu işbirlikçi yezidi cübbesine bürünmüşleri de unutmayacağız.

Tekfirci vahabi yapılanmalarla İslâm coğrafyasında ABD’nin ve Siyonizm’in taşaronluğunu yapan uyduruk cihad(!) örgütleri ile tekbir(!) getirerek kafa kesenlerin vahşetine dur diyebilecek askeri yapılanmaların mimarı Şehid Süleymani’yi “ Sunnileri öldürüyor” diyerek manşet yapan yöresel işbirlikçi kör zihniyet Şehid Süleymani’nin sunni Filistin halkına nasıl yardım ettiğini perdelemek için bütün çamaşırlarını kullansa da HAMAS yetkililerinin konuya şahitlik edişi bu konuda söylencek söz bırakmamıştır.

Diğer yandan dönemin ABD başkanı Trump kameralar önünde Şehid Süleymani’ye galiz sözlerle hakaret etmeye kalkıştığını da unutacak değiliz ve bu vesile ile biz de Trump’a diyoruz ki “ EY TRUMP GENETİK OLARAK BABASI BELLİ OLAN BİRİSİ OLABİLİRSİN AMA BİL Kİ SOSYOLOJİK VE İNSANİ DEĞERLER AÇISINDAN SENİN NE ÇOCUĞU OLDUĞUNU BİLEMİYORUZ. ONUN YA DA BUNUN ÇOCUĞU OLMAN DÖKTÜĞÜN KANLARI UNUTTURMAYA YETMEYECEKTİR. ” (Bu ifade için saygı değer ziyaretçilerimizden özür diliyoruz ancak Trump bu ifadelere yakın bir ifade ile Şehid Süleymani’ye sebbettiği için biz de çirkinliğe “misli ile karşılık verme” hakkımızı kullanalım istedik)

Tevhid Haber

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.