AK Parti'den SADAT'a Ziyaret

AK Parti'den SADAT'a Ziyaret

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, SADAT'a ziyarette bulundu. İlçe Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "Ülkemizi yurtdışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz" denildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçtiğimiz günlerde SADAT binasının önüne giderek “Burası terörist yetiştiriyor” açıklamalarının ardından AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, SADAT'ı ziyaret etti.

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı’nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda Mustafa Günaydın’ın SADAT ziyaretindeki fotoğrafları yer aldı.

Paylaşımda şu ifadeler kullanıldı: "İlçe başkanımız Mustafa Günaydın, ana muhalefet partisi liderinin baskın yapmaya kalktığı, bölgemizde faaliyet gösteren, milli ve manevi değerlere önem vererek savunma sanayii alanında ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz SADAT’ımızı ziyaret etti."

Kılıçdaroğlu ne demişti?

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 13 Mayıs’ta kapının önüne gittiği Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ. (SADAT) ile ilgili “SADAT terörist yetiştiren bir kuruluştur, seçimin güvenliğini sarsacak bir şey olursa sorumlusu SADAT'tır ve Saray'dır” açıklamasını yapmıştı.(Ajanslar)